Fonmoney
Worldwide remittance and mobile top-up

Türkiye'deki sevdiklerinize sonbahar hediyesi

blog

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Havalar soğusun, sevdiklerinizle aranız soğumasın. Bu melankolik sonbahar günlerinde Fonmoney ile sevdiklerinize kontör göndererek, onları sevindirebilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca Fonmoney kontör yükleme servisini ziyaret ederek dilerseniz kayıt olmadan, dilerseniz işlemlerinizi kayıt altına alacak kayıt işlemeni yaptıktan sonra yurt dışından Türkiye'ye kontör yüklemek istediğiniz numarayı yazmak. Kontör yüklemek istediğiniz numarayı girdikten sonra kontör miktarını belirleyebilirsiniz. Fonmoney ile Türkiye'deki Turkcell, Avea / Türk Telekom, Vodafone hatlarına 20, 30, 50 TL kontör yüklemek mümkün. Kontör alışverişinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Veya banka hesabınızı kullanabilirsiniz. Anonim internet alışverişi için Fonmoney Paysafecard ile ödeme imkanı da sunuyor.

 

Ödeme işleminiz tamamlandığında kontör alıcıya anında ulaşır. Aksi bir durum söz konusu olduğunda Fonmoney Müşteri Hizmetleri 7/24 sorununuzu çözmeye hazırdır. Kontörlerinizi iyi günlerde kullanmanızı ve güzel bir sonbahar geçirmenizi dileriz.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.