Fonmoney
Worldwide remittance and mobile top-up

Jaki prezent dla rodziny w Polsce

Kolejne święta bożonarodzeniowe, wielkanocne, urodziny, imieniny, osiemnastka w rodzinie i ponownie problem: jaki prezent sprawić tej osobie. Za granicą mamy wiele opcji do wyboru.

Prezent nie powinnien być jednak za duży, aby przesyłka nie kosztowała więcej niż sam prezent. W Polsce nie brakuje obecnie towarów, nie trzeba po nie stać w długich kolejka. Wystarczy tylko odpowiednia suma pieniędzy.

Dzisiaj drogą elektroniczną można dokonać wiele transakcji. Polecamy wypróbowanie w takich okolicznościach doładowania konta wybranej osobie przez internet. Nawet bez okazji przesłanie doładowania najbliższej osobie, będzie dużym i miłym zaskoczeniem. Bez wychodzenia z domu, o każdej porze dnia i nocy, w każdym zakątku świata mamy dostęp do internetowego doładowania konta. Wystarczy dostęp do internetu i wpisanie numeru do doładowania. Dawanie prezentów cieszy osoby dające jak i obdarowane. I uśmiech na twarzy gwarantowany. Wypróbuj i oceń sam! Powodzenia!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.