Fonmoney
Worldwide remittance and mobile top-up

Müşterilerimiz bize güveniyor!

fb 8.11

 

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Fonmoney güvenli mi? Bu soruyu sıkça cevaplıyoruz. Evet, Fonmoney sadece güvenli değil, dünyanın en güvenli online kontör yükleme hizmeti. Çünkü Fonmoney bir banka gibi çalışır. Online ödeme sırasında kullandığınız bilgiler FCA sertifikalı Fonmoney'de 3. kişilerden uluslararası düzeyde korunur. Fonmoney güveninize paradan daha çok önem verir. Bu yüzden kontörü yanlış numaraya yollamadıysanız, çıkacak herhangi bir sorunda eğer para iadesi talep ediyorsanız, paranız anında iade edilir. Kontör yüklenecek numarayı gir, kontör miktarını ve ödeme şeklini seç ve kontör cebinde bile. Dünyada ne kadar çok insanın Fonmoney kullanıp memnun kaldığını merak ediyorsanız, mutlaka tıklayın.

[email protected] adresinden 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimize ve teknik ekibimize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı memnuniyetle cevaplayacaklar. 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.